Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Scooby-Doo! Wyprawa po mapę skarbów
2754 wyświetleń

Scooby-Doo! Wyprawa po mapę skarbów

(2013)
Czas trwania:
68 mins
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: 5/5

Opis:
Warner Bros Animation w kooperacji ze Spiffy Pictures przedstawiają Scooby-Doo w zupełnie nowej, uroczej i zabawnej formie wizualnej - świecie animacji kukiełkowej. W tym filmie pełnometrażowym Superpies po raz pierwszy występuje jako pluszak. Scooby, Shaggy, Velma, Daphne i Freddie wracają do swoich dziecięcych (oraz szczenięcych) lat i przeżywają zupełnie nowe przygody. Młodsi, i nieco mniej mądrzejsi, bohaterowie rozwiązują kolejne zagadki oraz demaskują złoczyńców, pomimo tego, że nie zawsze wszystko układa się zgodnie z ich planem.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Scooby-Doo! Wyprawa po mapę skarbów
  • Scooby-Doo! Wyprawa po mapę skarbów online
  • Scooby-Doo! Wyprawa po mapę skarbów za darmo
  • Scooby-Doo! Wyprawa po mapę skarbów Dubbing PL
  • Scooby-Doo! Wyprawa po mapę skarbów Dubbing PL online
  • Scooby-Doo! Wyprawa po mapę s
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Scooby-Doo! Wyprawa po mapę skarbów online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.