Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Sindbad: Legenda siedmiu mórz
2844 wyświetleń

Sindbad: Legenda siedmiu mórz

(2003)
Czas trwania:
mins
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: 5/5

Opis:
Sindbad musi odszukać Księgę Pokoju, o której kradzież go posądzono. Odzyskanie jej nie jest łatwe. Na drodze żeglarza staje wiele morskich potworów. Podróż dodatkowo utrudnia mu bogini Eris, która za wszelką cenę pragnie przeszkodzić Sindbadowi i jego załodze. W podróży towarzyszy mu piękna Marina, która pokazuje, że kobieta na pokładzie statku nie jest ciężarem lecz członkiem załogi.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Sindbad: Legenda siedmiu mórz
  • Sindbad: Legenda siedmiu mórz online
  • Sindbad: Legenda siedmiu mórz za darmo
  • Sindbad: Legenda siedmiu mórz Dubbing PL
  • Sindbad: Legenda siedmiu mórz Dubbing PL online
  • Sindbad: Legenda siedmiu mórz oglądaj
  • Sindbad: Legenda sie
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Sindbad: Legenda siedmiu mórz online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.