Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Sissi - młoda cesarzowa
2171 wyświetleń

Sissi - młoda cesarzowa

(2001)
Czas trwania:
107 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Druga część opowieści o losach Elżbiety Bawarskiej, znanej jako Sissi (Romy Schneider). Po ślubie Sissi i Franciszek Józef (Karlheinz Böhm) opuszczają Wiedeń i udają się do Hofburga już jako para cesarska. Liczne konwenanse krępujące życie przyzwyczajonej do wolności młodej cesarzowej, a także konflikt z arcyksiężną Zofią powodują, że Sissi coraz bardziej oddala się od nowego otoczenia. Stosunki z Zofią ulegają dalszemu pogorszeniu po narodzinach córeczki Sissi, której wychowaniem chce zająć się arcyksiężna. Franciszek Józef popiera matkę, co zmusza Sissi do ucieczki do rodzinnej Bawarii...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Sissi - młoda cesarzowa
  • Sissi - młoda cesarzowa online
  • Sissi - młoda cesarzowa za darmo
  • Sissi - młoda cesarzowa Lektor PL
  • Sissi - młoda cesarzowa Lektor PL online
  • Sissi - młoda cesarzowa oglądaj
  • Sissi - młoda cesarzowa Lektor PL bez limitów
  • Sissi - młod
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Sissi - młoda cesarzowa online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.