Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski
20259 wyświetleń

Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski

(2017)
Czas trwania:
90 mins
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: 4/5

Opis:
W całej wiosce Łasuch, Ważniak, Papa Smerf, Laluś mają jakieś zadania. Co jednak ma robić Smerfetka? Jedyna dziewczyna w całej grupie niebieskich smerfów? W poszukiwaniu odpowiedzi towarzyszyć jej będą inne Smerfy. Wspólnie wyruszą w wielką podróż, która odkryje przed nami niezwykłą tajemnicę... Ale, uwaga, każdy ich krok śledzi Gargamel.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski
  • Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski online
  • Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski za darmo
  • Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski Dubbing PL
  • Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski Dubbing PL online
  • Smerfy: Poszuk
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.