Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Snowpiercer: Arka przyszłości
1513 wyświetleń

Snowpiercer: Arka przyszłości

(2014)
Czas trwania:
126 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Rok 2031. Świat przegrał walkę z globalnym ociepleniem. Na Ziemi zapanowała wieczna zima, a życie uległo zagładzie. Jedynymi, którzy przetrwali, są pasażerowie Snowpiercera – pędzącego przez śnieżną zamieć pociągu-miasta poruszającego się dookoła globu dzięki rewolucyjnemu silnikowi potrafiącemu generować napędzającą go energię. Wewnątrz pociągu panuje system klasowy. Bogaci pasażerowie luksusowych wagonów żyją na koszt biednej większości. Wystarczy iskra, by doszło do rewolucji.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Snowpiercer: Arka przyszłości
  • Snowpiercer: Arka przyszłości online
  • Snowpiercer: Arka przyszłości za darmo
  • Snowpiercer: Arka przyszłości Lektor PL
  • Snowpiercer: Arka przyszłości Lektor PL online
  • Snowpiercer: Arka przyszłości oglądaj
  • Snowpiercer: Arka przy
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Snowpiercer: Arka przyszłości online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.