Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Spongebob: na suchym lądzie
16916 wyświetleń

Spongebob: na suchym lądzie

(2015)
Czas trwania:
92 mins
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: 5/5

Opis:
Życie w Bikini Dolnym nie mogłoby być lepsze dla wiecznego optymisty SpongeBoba (Tom Kenny) i jego przyjaciół: lojalnej rozgwiazdy Patryka (Bill Fagerbakke), sardonicznej ośmiornicy Skalmara (Rodger Bumpass), wiewiórki naukowca Sandy (Carolyn Lawrence) i skorupiaka kapitalisty pana Krabsa (Clancy Brown). Kiedy zostaje wykradziony sekretny przepis na kraboburgery, odwieczni rywale SpongeBob i Plankton (Mr. Lawrence) muszą połączyć siły i udać się w podróż w czasie i przestrzeni, aby pokonać nikczemnego pirata Burgerobrodego (Antonio Banderas) i zniweczyć jego plany na tworzenie wybornych smakołyków.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Spongebob: na suchym lądzie
  • Spongebob: na suchym lądzie online
  • Spongebob: na suchym lądzie za darmo
  • Spongebob: na suchym lądzie Dubbing PL
  • Spongebob: na suchym lądzie Dubbing PL online
  • Spongebob: na suchym lądzie oglądaj
  • Spongebob: na suchym lądzie Dubb
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Spongebob: na suchym lądzie online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
  • dzietafeta on 25th October 2016 01:46am
    Zjadłbym kraboburgera :3
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.