Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Straight Outta Compton
5185 wyświetleń

Straight Outta Compton

(2015)
Czas trwania:
147 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Bez nich nie byłoby Eminema, Tupaca, 50 Centa, bez nich nie byłoby hiphopowej kontrkultury lat dziewięćdziesiątych. Bez nich wreszcie dzisiejsza muzyka nie brzmiałaby tak samo. To oni wprowadzili do mainstreamu czarną muzykę ulicy, hip hop. "Śpiewamy o świecie, w którym żyjemy" - przekonywali muzycy, którzy przetarli szlaki dla największych, sami stając się nierozłączną częścią historii muzyki XX i XXI wieku. Dr. Dre i Ice Cube, bo o nich mowa, zrobili dla gangsta rapu i hip hopu to, co wcześniej dla popu zrobili Madonna i Michael Jackson. Film opowiada o historii powstania jednej z najważniejszych grup hiphopowych - N.W.A. oraz pierwszej płyty (1988) - tytułowego Straight Outta Compton. Płyty, którą zainteresowało się samo FBI, nazywając N.W.A. "Najniebezpieczniejszą grupą świata".

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

 • Straight Outta Compton
 • Straight Outta Compton online
 • Straight Outta Compton za darmo
 • Straight Outta Compton Lektor PL
 • Straight Outta Compton Lektor PL online
 • Straight Outta Compton oglądaj
 • Straight Outta Compton Lektor PL bez limitów
 • Straight Outta Comp
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Straight Outta Compton online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
 • spalonygracz2 on 3rd December 2017 13:02pm
  Dobrze ze robia takie biografie ) 10/10
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.