Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Strefa mroku
1816 wyświetleń

Strefa mroku

(1984)
Czas trwania:
101 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Chcesz zobaczyć coś naprawdę przerażającego? Steven Spielberg wraz z przyjaciółmi zaprasza do świata niesamowitego, niezgłębionego, do bram niekończącej się otchłani mrocznej strefy gdzie w czterech, filmowych nowelach pozwoli rzucić nam się w ramiona strachu. Cztery oblicza piątego wymiaru, leżącego gdzieś pomiędzy światłem, a ciemnością. Historia mężczyzny, którego nienawiść i uprzedzenia poprowadzą do zguby gdy pewnej nocy wychodząc z baru wcieli się w ofiary własnej nietolerancji. Opowieść o mieszkańcach Domu Spokojnej Starości gdzie czarodziejska puszka pomoże grupie staruszków na nowo spojrzeć na świat oczami dziecka. A kiedy młoda kobieta zaprzyjaźni się z potrąconym przez nią chłopcem i odkryje przerażającą prawdę nowego przyjaciela i jego uszczęśliwianej rodziny, zostanie porwana w wir tajemnych, demonicznych, złych mocy. Podróż w strefie mroku zakończy potworny lot. Co zrobisz kiedy będąc przerażonym pasażerem samolotu przedzierającego się przez szał burzy odkryjesz coś znacznie gorszego? Co będzie jeśli za oknem na skrzydle samolotu jest coś? Złego!? Chcesz zobaczyć coś naprawdę przerażającego?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Strefa mroku
  • Strefa mroku online
  • Strefa mroku za darmo
  • Strefa mroku Lektor PL
  • Strefa mroku Lektor PL online
  • Strefa mroku oglądaj
  • Strefa mroku Lektor PL bez limitów
  • Strefa mroku bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Strefa mroku online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.