Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Szybcy i wściekli 6
5523 wyświetleń

Szybcy i wściekli 6

(2013)
Czas trwania:
130 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Agent Hobbs (Dwayne Johnson) otrzymuje informacje o przechwyceniu konwoju wojskowego w Berlinie. Wpada tym samym na trop organizacji wyszkolonych kierowców-zabójców, którzy działają na terenie dwunastu krajów. Śledząc ich dowiaduje się, że prowadzeni są przez Owena Shawa (Luke Evans), a wspomaga go bezwzględna Letty (Michelle Rodriguez). Tymczasem Dominic Toretto (Vin Diesel) i jego załoga wiodą luksusowe życie poza granicami Stanów. Przymusowa emigracja nie trwa długo, kiedy u Doma pojawia się Hobbs a wraz z nim szansa na powrót do domu. Jak wiadomo jednak, nie ma nic za darmo...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Szybcy i wściekli 6
  • Szybcy i wściekli 6 online
  • Szybcy i wściekli 6 za darmo
  • Szybcy i wściekli 6 Lektor PL
  • Szybcy i wściekli 6 Lektor PL online
  • Szybcy i wściekli 6 oglądaj
  • Szybcy i wściekli 6 Lektor PL bez limitów
  • Szybcy i wściekli 6 bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Szybcy i wściekli 6 online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.