Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Tajemnica Rajskiego Wzgórza
2171 wyświetleń

Tajemnica Rajskiego Wzgórza

(2009)
Czas trwania:
103 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 2/5

Opis:
Do tajemniczej posiadłości w dolinie Moonacre przybywa 13-nastoletnia sierota Maria Merryweather, która ma tu zamieszkać u boku dalekich krewnych. Wkrótce jednak okazuje się, że czekają ją nieprawdopodobne przygody. Maria odkrywa, że jest ostatnią Księżycową Księżniczką, a na jej rodzinie ciąży mroczna klątwa. Dziewczynka ma czas do najbliższej pełni księżyca, by odczynić czary i ocalić dolinę Moonacre, która wkrótce ma zniknąć pod powierzchnią morza.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Tajemnica Rajskiego Wzgórza
  • Tajemnica Rajskiego Wzgórza online
  • Tajemnica Rajskiego Wzgórza za darmo
  • Tajemnica Rajskiego Wzgórza Lektor PL
  • Tajemnica Rajskiego Wzgórza Lektor PL online
  • Tajemnica Rajskiego Wzgórza oglądaj
  • Tajemnica Rajskiego Wzgórza Lektor
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Tajemnica Rajskiego Wzgórza online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.