Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Tajemnica Zielonego Królestwa
2801 wyświetleń

Tajemnica Zielonego Królestwa

(2013)
Czas trwania:
102 mins
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: 4/5

Opis:
Profesor Bomba jest zwariowanym naukowcem, który pragnie udowodnić, że ukryty przed ludzkim wzrokiem miniaturowy świat niezwykłych istot, zwany Zielonym Królestwem, istnieje naprawdę. Profesor jest jedynym człowiekiem, który wierzy w jego istnienie. Do chwili, kiedy jego kilkunastoletnia córka, Mary Katherine, podlega niesamowitej transformacji i przeniesiona zostaje do Zielonego Królestwa. Tam wraz z grupą nowych przyjaciół musi stawić czoła wrogim siłom, które chcą pozbawić władzy Matkę Naturę, królową tej krainy. Wspólnie przeżyją wielką przygodę i uratują świat Zielonego Królestwa... i nasz własny.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Tajemnica Zielonego Królestwa
  • Tajemnica Zielonego Królestwa online
  • Tajemnica Zielonego Królestwa za darmo
  • Tajemnica Zielonego Królestwa Dubbing PL
  • Tajemnica Zielonego Królestwa Dubbing PL online
  • Tajemnica Zielonego Królestwa oglądaj
  • Tajemnica Zielonego
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Tajemnica Zielonego Królestwa online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.