Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Teksańska masakra piłą mechaniczną
2425 wyświetleń

Teksańska masakra piłą mechaniczną

(2004)
Czas trwania:
98 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
USA, stan Teksas, 20 sierpnia 1973 roku. Patrol policji zostaje wysłany do znajdującego się na odludziu gospodarstwa Thomasa Hewitta (Andrew Bryniarski), pracownika miejscowej rzeźni. Na jego posesji znajdują zmasakrowane resztki trzydziestu trzech ofiar. To mrożące krew w żyłach zdarzenie wstrząsa całym krajem. Wielu uważa do dziś, że jest to najbardziej makabryczny przypadek masowego morderstwa w USA. Władze lokalne donoszą o zastrzeleniu sprawcy i podejrzanie szybko zamykają całą sprawę. W następnych latach pojawiają się jednak spekulacje, czy policja i FBI nie chcąc szybko zakończyć sprawy zastrzeliła niewinnego człowieka. Teraz, po latach, jedyny ocalały świadek zbrodni ujawnia nieznane do tej pory i jeszcze bardziej przerażające fakty tej makabrycznej historii..

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Teksańska masakra piłą mechaniczną
  • Teksańska masakra piłą mechaniczną online
  • Teksańska masakra piłą mechaniczną za darmo
  • Teksańska masakra piłą mechaniczną Lektor PL
  • Teksańska masakra piłą mechaniczną Lektor PL online
  • Teksańska masakra piłą mechaniczną o
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Teksańska masakra piłą mechaniczną online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.