Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Tenacious D: Kostka Przeznaczenia
1601 wyświetleń

Tenacious D: Kostka Przeznaczenia

(2007)
Czas trwania:
93 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5

Opis:
Dwóch początkujących muzyków KG (Kyle Gass) oraz JB (Jack Black) spotyka się i postanawia założyć zespół - Tenacious D. Jednak kariera nie przychodzi im tak łatwo, jak się tego spodziewali i jak obiecał to JBowi Dio spoglądając na Niego z plakatu, gdy ten był jeszcze młodym chłopcem. Gdy dwaj muzycy przyglądają się plakatom legend rocka takim jak Eric Clapton, Angus Young i Eddie Van Halen zauważają, że wszyscy mają taką samą kostkę do gry na gitarze... która obecnie znajduje się w Hali Sław Rock'n'rolla. Chłopcy widzą w tym szansę dla swojego zespołu i postanawiają... wykraść kostkę z Muzeum.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Tenacious D: Kostka Przeznaczenia
  • Tenacious D: Kostka Przeznaczenia online
  • Tenacious D: Kostka Przeznaczenia za darmo
  • Tenacious D: Kostka Przeznaczenia Lektor PL
  • Tenacious D: Kostka Przeznaczenia Lektor PL online
  • Tenacious D: Kostka Przeznaczenia oglądaj
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Tenacious D: Kostka Przeznaczenia online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.