Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


The Walk. Sięgając chmur
3380 wyświetleń

The Walk. Sięgając chmur

(2015)
Czas trwania:
123 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Robert Zemeckis, twórca "Forresta Gumpa" i "Cast Away: poza światem", zabiera nas w świat magii, przedstawiając historię Philippe'a Petita, francuskiego artysty-linoskoczka, który w 1974 r. w spektakularny sposób, bez jakichkolwiek zabezpieczeń, przeszedł po stalowej linie rozpostartej między nowojorskimi wieżami World Trade Center. Podniebny spacer trwał 45 minut. Drobna sylwetka ubranego na czarno mężczyzny stała się symbolem, a wyczyn przyniósł mu międzynarodowy rozgłos i zapewnił miejsce w historii (nikomu nie udało się tego powtórzyć). Współcześni ocenili dokonanie Petita jako romantyczny gest skierowany przeciw wyrachowanemu światu korporacji zajmujących biura World Trade Center.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • The Walk. Sięgając chmur
  • The Walk. Sięgając chmur online
  • The Walk. Sięgając chmur za darmo
  • The Walk. Sięgając chmur Lektor PL
  • The Walk. Sięgając chmur Lektor PL online
  • The Walk. Sięgając chmur oglądaj
  • The Walk. Sięgając chmur Lektor PL bez limitów
  • The W
Aktorzy:
Po obejrzeniu

The Walk. Sięgając chmur online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.