Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Tokarev. Zabójca z przeszłości
1333 wyświetleń

Tokarev. Zabójca z przeszłości

(2014)
Czas trwania:
98 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Paul Maguire wraz z dwójką przyjaciół przed kilkunastu laty obrabował kuriera rosyjskiej mafii. Zdobyte pieniądze pozwoliły mu porzucić przestępcze życie i ustatkować się. Dziś jest szanowanym obywatelem Alabamy, szczęśliwym mężem i ojcem. Pewnego dnia przychodzi jednak czas zapłaty. Gdy rosyjscy gangsterzy porywają córkę Paula, ten, wraz z dawnymi kumplami, ponownie zmuszony jest wkroczyć na ścieżkę zbrodni. Zrobią wszystko, by odnaleźć Chernova, legendarnego bossa rosyjskiej mafii, który zlecił uprowadzenie dziewczyny.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Tokarev. Zabójca z przeszłości
  • Tokarev. Zabójca z przeszłości online
  • Tokarev. Zabójca z przeszłości za darmo
  • Tokarev. Zabójca z przeszłości Lektor PL
  • Tokarev. Zabójca z przeszłości Lektor PL online
  • Tokarev. Zabójca z przeszłości oglądaj
  • Tokarev. Zabójca
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Tokarev. Zabójca z przeszłości online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.