Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Transformers: Ostatni Rycerz
24727 wyświetleń

Transformers: Ostatni Rycerz

(2017)
Czas trwania:
149 mins
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: 4/5

Opis:
"Transformers: Ostatni Rycerz" rozbija rdzeń mitu o tej popularnej serii, redefiniując zarazem pojęcie bohatera. Ludzie i Transformery toczą ze sobą wojnę, Optiums Prime odszedł. Klucz do ocalenia naszej przyszłości jest zakopany w sekretach przeszłości, w zapomnianej historii obecności Transformerów na Ziemi. Uratowanie ludzkości leży w rękach nieoczywistych sprzymierzeńców: Cade'a Yeagera (Mark Wahlberg), Bumblebee oraz brytyjskiego lorda (sir Anthony Hopkins) i oksfordzkiej profesorki (Laura Haddock).

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Transformers: Ostatni Rycerz
  • Transformers: Ostatni Rycerz online
  • Transformers: Ostatni Rycerz za darmo
  • Transformers: Ostatni Rycerz Dubbing PL
  • Transformers: Ostatni Rycerz Dubbing PL online
  • Transformers: Ostatni Rycerz oglądaj
  • Transformers: Ostatni Ryce
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Transformers: Ostatni Rycerz online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.