Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Transformers: Wiek zagłady
7537 wyświetleń

Transformers: Wiek zagłady

(2014)
Czas trwania:
165 mins
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: 5/5

Opis:
Ludzkość próbuje dojść do siebie po wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnim czasie. Zarówno Autoboty, jak i Decepticony praktycznie zniknęły z naszej planety. Mimo to nie wszyscy zapomnieli o ich istnieniu. Grupa naukowców i biznesmenów stara się, jak najwięcej dowiedzieć o technologii Transformerów, co często popycha ich do przekraczania granic, których nigdy nie powinni naruszać. Tymczasem na Ziemię powracają Decepticony i ponownie rozpoczyna się walka dobra ze złem.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Transformers: Wiek zagłady
  • Transformers: Wiek zagłady online
  • Transformers: Wiek zagłady za darmo
  • Transformers: Wiek zagłady Dubbing PL
  • Transformers: Wiek zagłady Dubbing PL online
  • Transformers: Wiek zagłady oglądaj
  • Transformers: Wiek zagłady Dubbing PL
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Transformers: Wiek zagłady online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.