Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Trójgłowy rekin atakuje
968 wyświetleń

Trójgłowy rekin atakuje

(2015)
Czas trwania:
89 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Celem rozpoczęcia stażu, Maggie Peterson (Karrueche Tran) przyjeżdża do Persefony - oceanologicznej stacji naukowej, gdzie prowadzone są badania nad wpływem zanieczyszczeń z wielkiej pacyficznej plamy śmieci na faunę oceanu. Projektem analizy mutantów powstałych wskutek skażenia przewodzi profesor Laura Thomas (Jena Sims). W tym samym czasie placówkę odwiedza też grupa aktywistów ekologicznych, wśród których jest dawny znajomy Maggie, Greg (Brad Mills). Niespodziewanie obiekt zostaje zaatakowany przez agresywnego żarłacza o trzech głowach. Rozjuszona nagromadzeniem dużej ilości śmieci ryba doszczętnie niszczy Persefonę. Usiłując wydostać się z wyspy łodzią ekologów, ocalali wzywają na pomoc załogę kutra rybackiego Mike'a Burnsa (Danny Trejo). Tymczasem wygłodniały rekin kieruje się ku następnemu celowi - wycieczkowego statku pełnego młodzieży...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Trójgłowy rekin atakuje
  • Trójgłowy rekin atakuje online
  • Trójgłowy rekin atakuje za darmo
  • Trójgłowy rekin atakuje Lektor PL
  • Trójgłowy rekin atakuje Lektor PL online
  • Trójgłowy rekin atakuje oglądaj
  • Trójgłowy rekin atakuje Lektor PL bez limitów
  • Trójgłowy re
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Trójgłowy rekin atakuje online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.