Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Vaiana: Skarb oceanu
173432 wyświetleń

Vaiana: Skarb oceanu

(2016)
Czas trwania:
107 mins
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: 5/5

Opis:
Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat – i nikt nie wie dlaczego… Walt Disney Animation Studios prezentuje film "Vaiana: Skarb oceanu". Jest to komputerowo animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Vaiana: Skarb oceanu
  • Vaiana: Skarb oceanu online
  • Vaiana: Skarb oceanu za darmo
  • Vaiana: Skarb oceanu Dubbing PL
  • Vaiana: Skarb oceanu Dubbing PL online
  • Vaiana: Skarb oceanu oglądaj
  • Vaiana: Skarb oceanu Dubbing PL bez limitów
  • Vaiana: Skarb oceanu bez limit
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Vaiana: Skarb oceanu online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.