Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Vampire Hunter D: Żądza krwi
6772 wyświetleń

Vampire Hunter D: Żądza krwi

(2001)
Czas trwania:
103 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Tytułowy D to łowca wampirów, syn kobiety i mężczyzny-wampira. Pewnego dnia D zostaje wezwany do posiadłości Johna Elbourne'a, zamożnego mieszczanina, którego córka została uprowadzona przez wampira Meiera Linka. Zrozpaczony ojciec prosi łowcę, aby ten odzyskał jego córkę, a jeśli to się nie powiedzie, zapewnił jej łagodną śmierć. D przyjmuje zlecenie, ale wkrótce odkrywa, że dziewczyna nie została porwana, ale dobrowolnie odeszła z Meierem...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Vampire Hunter D: Żądza krwi
  • Vampire Hunter D: Żądza krwi online
  • Vampire Hunter D: Żądza krwi za darmo
  • Vampire Hunter D: Żądza krwi Lektor PL
  • Vampire Hunter D: Żądza krwi Lektor PL online
  • Vampire Hunter D: Żądza krwi oglądaj
  • Vampire Hunter D: Żądza krwi
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Vampire Hunter D: Żądza krwi online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.