Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Vice: Korporacja zbrodni
7923 wyświetleń

Vice: Korporacja zbrodni

(2015)
Czas trwania:
96 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Napady na banki? Wyuzdany seks? Morderstwa? W świecie przyszłości wirtualna rozrywka zastąpiona została przez miejsca, w których na żywo można spełniać swoje nawet najbardziej mroczne fantazje. Korporacja Vice to lider branży. Swoim klientom oferuje scenariusze, w których główne role odgrywają androidy. Po każdorazowej inscenizacji maszynom kasuje się pamięć i przywraca się je do użytkowania. Pewnego dnia jednak coś idzie nie tak. Zresetowana maszyna jakimś cudem zachowuje wspomnienia wcześniejszych wydarzeń i postanawia zemścić się na swoich oprawcach.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Vice: Korporacja zbrodni
  • Vice: Korporacja zbrodni online
  • Vice: Korporacja zbrodni za darmo
  • Vice: Korporacja zbrodni Lektor PL
  • Vice: Korporacja zbrodni Lektor PL online
  • Vice: Korporacja zbrodni oglądaj
  • Vice: Korporacja zbrodni Lektor PL bez limitów
  • Vice:
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Vice: Korporacja zbrodni online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.