Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


W imię króla II: Dwa światy
2334 wyświetleń

W imię króla II: Dwa światy

(2014)
Czas trwania:
96 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 1/5

Opis:
Granger (Dolph Lundgren), były członek jednostek specjalnych, zostaje wysłany do czasów średniowiecza, aby wypełnić pradawną przepowiednię. Wyrusza w podróż przez toczone wojną królestwo Ehb. Po drodze napotyka grupę wojowników walczących z "mrocznymi". Razem postanawiają wyzwolić ziemie z rąk tyrana i lidera "mrocznych" Ravena (Lochlyn Munro).

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • W imię króla II: Dwa światy
  • W imię króla II: Dwa światy online
  • W imię króla II: Dwa światy za darmo
  • W imię króla II: Dwa światy Lektor PL
  • W imię króla II: Dwa światy Lektor PL online
  • W imię króla II: Dwa światy oglądaj
  • W imię króla II: Dwa światy Lektor
Aktorzy:
Po obejrzeniu

W imię króla II: Dwa światy online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.