Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Wicher 2: Na przekór wszystkiemu
7594 wyświetleń

Wicher 2: Na przekór wszystkiemu

(2015)
Czas trwania:
103 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Nastoletnia Mika (Hanna Binke) cieszy się, że znów spędzi lato u babci (Cornelia Froboess), w pobliżu stadniny i swojego ukochanego konia o imieniu Wicher. Ta radość szybko przemienia się w strach, gdy Mika znajduje na brzuchu zwierzęcia rany o nieznanym pochodzeniu. Na dodatek stadnina boryka się z problemami finansowymi. Żeby jej pomóc, zdeterminowana Mika postanawia wystartować w gonitwie. Niestety, Wicher ostatnio dziwnie się zachowuje.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Wicher 2: Na przekór wszystkiemu
  • Wicher 2: Na przekór wszystkiemu online
  • Wicher 2: Na przekór wszystkiemu za darmo
  • Wicher 2: Na przekór wszystkiemu Lektor PL
  • Wicher 2: Na przekór wszystkiemu Lektor PL online
  • Wicher 2: Na przekór wszystkiemu oglądaj
  • Wich
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Wicher 2: Na przekór wszystkiemu online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.