Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Wielki Mike. The Blind Side
3179 wyświetleń

Wielki Mike. The Blind Side

(2009)
Czas trwania:
mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Scenariusz filmu oparty jest na książce "The Blind Side: Evolution of the Game" Michaela Lewisa. Przedstawia prawdziwą historię Michaela Ohera (Quinton Aaron), czarnoskórej gwiazdy futbolu amerykańskiego. Bohater w młodości był bezdomny. Pewnego dnia bogata rodzina Leigh Anne Touhy (Sandra Bullock) otoczyła go opieką, co pozwoliło mu zrealizować marzenia o karierze sportowej.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Wielki Mike. The Blind Side
  • Wielki Mike. The Blind Side online
  • Wielki Mike. The Blind Side za darmo
  • Wielki Mike. The Blind Side Lektor PL
  • Wielki Mike. The Blind Side Lektor PL online
  • Wielki Mike. The Blind Side oglądaj
  • Wielki Mike. The Blind Side Lektor
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Wielki Mike. The Blind Side online

zobacz również:
Edie
Edie (2017)
Ocena 1/5

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.