Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Wilk z Wall Street
6261 wyświetleń

Wilk z Wall Street

(2014)
Czas trwania:
180 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Jeden z największych reżyserów naszych czasów, laureat Oscara Martin Scorsese przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street. Jordan Belfort był złotym dzieckiem świata amerykańskich finansów. Szybki i oszałamiający sukces przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności. Pokusy czaiły się wszędzie, a Belfort lubił im ulegać i robił to w wielkim stylu. Najpiękniejsze kobiety. Najdroższe jachty. Najbardziej wyszukane narkotyki. Szalona impreza bez cienia poczucia odpowiedzialności. A w ślad za tym nieuniknione błędy i pragnienie jeszcze większego bogactwa. Korupcja, naginanie prawa i malwersacje podatkowe – w tym także Belfort okazał się mistrzem. Zrealizowana z rozmachem i poczuciem humoru, urzekająca blichtrem, a jednak gorzka opowieść o człowieku, który zawsze chciał więcej, a dostał to na co zasłużył.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

 • Wilk z Wall Street
 • Wilk z Wall Street online
 • Wilk z Wall Street za darmo
 • Wilk z Wall Street Lektor PL
 • Wilk z Wall Street Lektor PL online
 • Wilk z Wall Street oglądaj
 • Wilk z Wall Street Lektor PL bez limitów
 • Wilk z Wall Street bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Wilk z Wall Street online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
 • Marci.Kopacz on 21st November 2018 22:58pm
  To nie jest ten film... Znalazłam go w bardzo dobrej jakości
  tutaj: http://strefa-filmu.pl/wilk-z-wall-street/ Nie ma za co :D
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.