Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Więzień labiryntu: Próby ognia
17973 wyświetleń

Więzień labiryntu: Próby ognia

(2015)
Czas trwania:
131 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Druga z cyklu ekranizacji bestsellerowych powieści Jamesa Dashnera, thriller science fiction, którego akcja rozgrywa się w świecie dotkniętym wielkim kataklizmem. Znalezienie wyjścia z Labiryntu miało być końcem. Żadnych więcej niespodzianek, żadnych puzzli. I żadnego uciekania. Thomas był przekonany, że jeśli Streferzy zdołają się wydostać, odzyskają swoje dawne życie. W Labiryncie życie było łatwe. Było jedzenie, schronienie i względne bezpieczeństwo. Ale w świecie poza Labiryntem koniec został zapoczątkowany już dawno temu…

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Więzień labiryntu: Próby ognia
  • Więzień labiryntu: Próby ognia online
  • Więzień labiryntu: Próby ognia za darmo
  • Więzień labiryntu: Próby ognia Lektor PL
  • Więzień labiryntu: Próby ognia Lektor PL online
  • Więzień labiryntu: Próby ognia oglądaj
  • Więzień labirynt
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Więzień labiryntu: Próby ognia online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.