Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Wspomnienia niewidzialnego człowieka
859 wyświetleń

Wspomnienia niewidzialnego człowieka

(1992)
Czas trwania:
99 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Bohaterem filmu jest konsultant ekonomiczny Nick Halloway (Chevy Chase). Podczas służbowej wizyty w laboratorium dochodzi do wypadku w wyniku którego główny bohater staje się niewidzialny. Od tego momentu Halloway ma same kłopoty. Do tego dochodzą jeszcze tajne służby, które pragną wykorzystać bohatera do swoich niecnych planów.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Wspomnienia niewidzialnego człowieka
  • Wspomnienia niewidzialnego człowieka online
  • Wspomnienia niewidzialnego człowieka za darmo
  • Wspomnienia niewidzialnego człowieka Lektor PL
  • Wspomnienia niewidzialnego człowieka Lektor PL online
  • Wspomnienia niewidzialnego
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Wspomnienia niewidzialnego człowieka online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.