Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Wywiad z zabójcą
2227 wyświetleń

Wywiad z zabójcą

(2012)
Czas trwania:
96 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Nie ufać nikomu, nic nie czuć i nigdy nie przegrywać to swoista mantra, która pomogła bezwzględnemu zabójcy osiągnąć szczyt profesji. Victor (Luke Goss), bo o nim mowa, wychowany w surowych slumsach Rumunii zna wartość życia bardziej niż ktokolwiek inny. Gdy zostaje zdradzony przez tego, który go stworzył, pozoruje własną śmierć i ucieka do Londynu. Tam dołącza do nowej rodziny gangsterskiej dzięki czemu staje się jeszcze bardziej szybki i bezlitosny. Jednak pewnego dnia na jego drodze pojawia się tajemnicza kobieta. Czy będzie on w stanie zrezygnować dla niej z dotychczasowego życia?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Wywiad z zabójcą
  • Wywiad z zabójcą online
  • Wywiad z zabójcą za darmo
  • Wywiad z zabójcą Lektor PL
  • Wywiad z zabójcą Lektor PL online
  • Wywiad z zabójcą oglądaj
  • Wywiad z zabójcą Lektor PL bez limitów
  • Wywiad z zabójcą bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Wywiad z zabójcą online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.