Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Zaginiona dziewczyna
18196 wyświetleń

Zaginiona dziewczyna

(2014)
Czas trwania:
149 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, nominowanego do Oscara twórcy: "Social Network", "Ciekawego przypadku Benjamina Buttona", "Podziemnego kręgu", "Gry" i "Dziewczyny z tatuażem", ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez swą siostrę postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę. W rolach głównych: nagrodzony Oscarem Ben Affleck ("Armageddon"), Rosamund Pike ("Śmierć nadejdzie jutro"), Neil Patrick Harris ("Smerfy"), Missi Pyle ("Charlie i fabryka czekolady") i Kim Dickens ("Kod Merkury").

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

 • Zaginiona dziewczyna
 • Zaginiona dziewczyna online
 • Zaginiona dziewczyna za darmo
 • Zaginiona dziewczyna Lektor PL
 • Zaginiona dziewczyna Lektor PL online
 • Zaginiona dziewczyna oglądaj
 • Zaginiona dziewczyna Lektor PL bez limitów
 • Zaginiona dziewczyna bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Zaginiona dziewczyna online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
 • Michal.Kopko on 21st November 2018 23:01pm
  To nie jest ten film... Znalazłam go w bardzo dobrej jakości
  tutaj: http://strefa-filmu.pl/zaginiona-dziewczyna/ Nie ma za co :D
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.