Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Zaginiony Świat: Jurassic Park
1961 wyświetleń

Zaginiony Świat: Jurassic Park

(1997)
Czas trwania:
129 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Minęły cztery lata od likwidacji Parku Jurajskiego. Firmę Johna Hammonda przejął jego siostrzeniec, Peter Ludlow. Od uczestników zdarzeń na Isla Nublar kupiono milczenie. Jedynie doktor Ian Malcolm starał się wyciągnąć fakty na światło dzienne, ale został uznany za szarlatana i wariata. Tymczasem okazuje się, że istnieje druga wyspa pełna prehistorycznych gadów - i zarówno Hammond jak i Ludlow z miejsca dostrzegają konkretne zyski, jakie może przynieść im wysłanie tam własnej ekspedycji...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Zaginiony Świat: Jurassic Park
  • Zaginiony Świat: Jurassic Park online
  • Zaginiony Świat: Jurassic Park za darmo
  • Zaginiony Świat: Jurassic Park Lektor PL
  • Zaginiony Świat: Jurassic Park Lektor PL online
  • Zaginiony Świat: Jurassic Park oglądaj
  • Zaginiony Świat:
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Zaginiony Świat: Jurassic Park online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.