Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Żołnierze kosmosu: Zdrada na Marsie
9537 wyświetleń

Żołnierze kosmosu: Zdrada na Marsie

(2017)
Czas trwania:
mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5

Opis:
Głównym bohaterem filmu ponownie jest Johnny Rico, którego znamy z pierwszej kinowej części. Został on zdegradowany i wysłany na małą stację nieopodal Marsa. Tam też trenuje swoich rekrutów aż niespodziewanie robale dokonują ataku. Rico i jego oddział muszą uratować planetę i dowiedzieć się, jakim cudem robale pojawiły się tak blisko ich domu.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Żołnierze kosmosu: Zdrada na Marsie
  • Żołnierze kosmosu: Zdrada na Marsie online
  • Żołnierze kosmosu: Zdrada na Marsie za darmo
  • Żołnierze kosmosu: Zdrada na Marsie Lektor PL
  • Żołnierze kosmosu: Zdrada na Marsie Lektor PL online
  • Żołnierze kosmosu: Zdrada na Ma
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Żołnierze kosmosu: Zdrada na Marsie online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.