Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie
51465 wyświetleń

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

(2016)
Czas trwania:
133 mins
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: 4/5

Opis:
Kryminalistka o imieniu Jyn Erso (Felicity Jones) zostaje uwolniona z więzienia Imperialnego przez żołnierzy Rebelii, którzy chcą upadku Imperium Galaktycznego. Młoda przestępczyni niedługo po przybyciu do bazy Sojuszu Rebeliantów otrzymuje niezwykle trudne zadanie polegające na kradzieży planów nowej broni Imperium. Jyn Erso (Felicity Jones) oraz jej oddział, zanim wykonają główną misję, będą musieli stawić czoła ogromnej przewadze wroga.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie
  • Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie online
  • Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie za darmo
  • Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie Dubbing PL
  • Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie Dubbing PL online
  • Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie ogląd
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.